Co koloidní stříbro chrání a na co se dá použít

Některé prameny uvádí, že se koloidní stříbro podílí na dozrávání T-buňek, jedné z nejdůležitějších složek imunitního systému. Mimo to ve formě částic o velikosti 10 na -9 mm stříbro snadno proniká do krevního oběhu, což je zvlášť významné pro jeho doplnění v těle, kde při kontaktu umrtvuje choroboplodné viry, bakterie, houby a plísně. Tím samozřejmě ulehčuje práci imunitnímu systému. Dále koloidní stříbro vykazuje i určitou antioxidační aktivitu.

Koloidní stříbro má další příjemnou vlastnost, je chemicky neutrální v chování ke všem tekutinám a léčivům včetně antibiotik. Dále nedráždí zažívací ústrojí, což znamená, že koloidní stříbro mohou bez obav užívat osoby trpící akutním překyselením žaludku, pálením žáhy, kolikou a dalšími zažívacími problémy (současná legislativa EU zakazuje prodej koloidního stříbra jako léčiva nebo doplňku stravy k vnitřnímu užití).

Výzkumy s koloidním stříbrem ukázaly, že většina bakterií a virů nedokáže proti němu vyvinout obranný mechanismus.

Koloidní stříbro zabíjí nejen chorobné bakterie, ale i bakterie tělu přátelské jako například laktobacillus acidophilus, laktobacillus bulgaricus, laktobacillus bifidus a podobné stejně jak to dělá většina antibiotik. Je nutné tyto bakterie obnovit nejlépe konzumací vhodných jogurtů nebo ještě lépe symbiotickýmí laktobacily ve formě tablet.

Aplikace koloidního stříbra v oficiální medicíně v Evropě a USA v letech 1933 až 1939 jako primárního léku u vybraných diagnóz - tedy ještě před vynálezem antibiotik:

-akné

-svrbění

-gastritída

-popáleniny

- všeobecně zápaly slizníc (nosové dutiny, ústna dutina, konečník, hrubé črevo, pošva)

-kolitída

-cystitída

-ekzémy

-žaludeční vředy

-plíseň ve střevech

-dermatitída

-zápal plic

-psoriáza

-infekční průjem

-zápal rohovky

-opar prostý

-kožní plísně

-zánět středního ucha

-opar pásový

-zánět víček

-zahlenění

-chřipka

-bércové vředy

 

Nepravidelný způsob stravování a častá nemocnost způsobují skoro u každého     z nás nadměrnou tvorbu hlenu v organizmu. Hlen se ukládá v nosní dutině, na průduškách, v plicích a dokonce i v žaludku. A právě hlen je ideálním místem pro rozvoj rozličných bacilů. Představuje ohrožení zdraví. Tento hlen je obtížné             z organizmu odstranit. Proto je dobré vědět, že koloidní stříbro výborně očišťuje organizmus od hlenu.

Zdroj: Aurum Health Products, United Kingdom

Porovnanie cien tovaru Navštívte Argena.sk v ShopMania

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie