Co koloidní stříbro chrání a na co se dá použít

Některé prameny uvádí, že se koloidní stříbro podílí na dozrávání T-buňek, jedné z nejdůležitějších složek imunitního systému. Mimo to ve formě částic o velikosti 10 na -9 mm stříbro snadno proniká do krevního oběhu, což je zvlášť významné pro jeho doplnění v těle, kde při kontaktu umrtvuje choroboplodné viry, bakterie, houby a plísně. Tím samozřejmě ulehčuje práci imunitnímu systému. Dále koloidní stříbro vykazuje i určitou antioxidační aktivitu.

Koloidní stříbro má další příjemnou vlastnost, je chemicky neutrální v chování ke všem tekutinám a léčivům včetně antibiotik. Dále nedráždí zažívací ústrojí, což znamená, že koloidní stříbro mohou bez obav užívat osoby trpící akutním překyselením žaludku, pálením žáhy, kolikou a dalšími zažívacími problémy (současná legislativa EU zakazuje prodej koloidního stříbra jako léčiva nebo doplňku stravy k vnitřnímu užití).

Výzkumy s koloidním stříbrem ukázaly, že většina bakterií a virů nedokáže proti němu vyvinout obranný mechanismus.

Koloidní stříbro zabíjí nejen chorobné bakterie, ale i bakterie tělu přátelské jako například laktobacillus acidophilus, laktobacillus bulgaricus, laktobacillus bifidus a podobné stejně jak to dělá většina antibiotik. Je nutné tyto bakterie obnovit nejlépe konzumací vhodných jogurtů nebo ještě lépe symbiotickýmí laktobacily ve formě tablet.

Aplikace koloidního stříbra v oficiální medicíně v Evropě a USA v letech 1933 až 1939 jako primárního léku u vybraných diagnóz - tedy ještě před vynálezem antibiotik:

-akné

-svrbění

-gastritída

-popáleniny

- všeobecně zápaly slizníc (nosové dutiny, ústna dutina, konečník, hrubé črevo, pošva)

-kolitída

-cystitída

-ekzémy

-žaludeční vředy

-plíseň ve střevech

-dermatitída

-zápal plic

-psoriáza

-infekční průjem

-zápal rohovky

-opar prostý

-kožní plísně

-zánět středního ucha

-opar pásový

-zánět víček

-zahlenění

-chřipka

-bércové vředy

 

Nepravidelný způsob stravování a častá nemocnost způsobují skoro u každého     z nás nadměrnou tvorbu hlenu v organizmu. Hlen se ukládá v nosní dutině, na průduškách, v plicích a dokonce i v žaludku. A právě hlen je ideálním místem pro rozvoj rozličných bacilů. Představuje ohrožení zdraví. Tento hlen je obtížné             z organizmu odstranit. Proto je dobré vědět, že koloidní stříbro výborně očišťuje organizmus od hlenu.

Zdroj: Aurum Health Products, United Kingdom

Porovnanie cien tovaru Navštívte Argena.sk v ShopMania