Značka: Kinetfyz

Koloidné striebro UNIVERSAL balenie 1000 ml

€19 €20 Zľava 5 %
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Kategória: Kolekcia produktov Kinetfyz
Záruka: 3 mes

Výhodné balenie 1000 ml ocenia ľudia najmä pre možnosť jednoduchšieho uskladnenia alebo pri predpokladanej vyššej spotrebe.

 

Exemplárnym príkladom využitia balenia 1000 ml koloidného striebra sú výplachy ústnej dutiny, očista vonkajších pohlavných orgánov. Udržuje kožu v kondícii, výborný spôsob ako sa vyhnúť oparu, vyrážke, ekzému, začervenaniu, mykózam aj zápachu.

 

Balenie 1000 ml nájde svoje využitie aj u chovateľov zvierat hlavne cicavcov a vtákov, pretože princípy pôsobenia striebra sú totožné, rovnako ako je to u všetkých živočíchov. Dávkovanie sa pochopiteľne tiež odvíja od počtu či veľkosti zvierat.

 

Špecifikácia produktu

Koloidné striebro UNIVERSAL s obsahom nanočastíc Ag 30 ±5ppm a kladne nabitých iónov Ag⁺ menej ako 20% (koloidné Ag, vodná disperzia nanočastíc striebra) je veľmi účinný a pomerne šetrný prípravok. Pretože obsahuje strieborné nanočastice vo väčšej miere a strieborné katióny len veľmi málo (<20%), nevyvoláva zásadným spôsobom hemolýzu (rozklad červených krviniek), a preto sa hodí nielen na pokožku ale aj na sliznicu. Na potlačenie cytotoxicity (poškodzovanie ľudských a zvieracích buniek) sú nanočastice potiahnuté tenkou vrstvičkou potravinárskeho polysacharidu, ktorá ale neznižuje účinnosť. Disperzia je stéricky stabilizovaná.

 

Odporúčania

Uchovávajte v tme a chráňte pred mrazom! Koloidné Ag by nemalo prísť do styku s kovom.

Spotrebujte najlepšie do 3 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale.

Nemali by používať osoby s preukázanou kontaktnou alergiou na striebro.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
OR Avatar autora | 19.8.2022
Ako roky dozadu.Účinkuje pri svrbení pokožky.Používam na srsť u psa a vidím zmenu správania sa zvieraťa po použití prípravku.Neškriabe sa.Teda koloidné striebro pomáha ku kĺudu aj zvietaťu aj mne.

Kinetfyz - pohyb a fyzioterapia - je rodinná firma. Sídli v regióne Južné Valašsko v malebnom kraji Bielych Karpát na pomedzí Českej republiky a Slovenska. Predmetom podnikania v počiatkoch boli iba vzdelávacie a poradenské služby v oblasti fyzioterapie a športu, ale od roku 2015 firma začala prevádzkovať aj notifikovanú kozmetickú výrobu na báze koloidného a iónového striebra. V roku 2022 vyšla na trh s novou obchodnou značkou prírodnej kozmetiky ArgenaSilver® pre zdravý životný štýl.

Objednávky a maloobchodný predaj zaisťuje online na stránkach www.argenasilver.com

Nájdete nás na Mapy Google 

Porovnanie cien tovaru Navštívte Argena.sk v ShopMania