Značka: Kinetfyz

Koloidné striebro UNIVERSAL balenie 250 ml

€6
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Kategória: Kolekcia produktov Kinetfyz
Záruka: 3 mes

Praktické príručné balenie 250 ml sa používa ako preventívny antibakteriálny kozmetický prostriedok. Hlavne je však určený na akútne ošetrenie pleti a drobných plôch. Jeho využitie oceníme aj na cestách.

 

Prípravok v praktickom 250 ml balení tiež uvítajú chovatelia zvierat aj pestovatelia a predajcovia na očistu a starostlivosť o listy rastlín.

 

Špecifikácia produktu

Koloidné striebro UNIVERSAL s obsahom nanočastíc Ag 30 ±5ppm a kladne nabitých iónov Ag⁺ menej ako 20% (koloidné Ag, vodná disperzia nanočastíc striebra) je veľmi účinný a pomerne šetrný prípravok. Pretože obsahuje strieborné nanočastice vo väčšej miere a strieborné katióny len veľmi málo (<20%), nevyvoláva zásadným spôsobom hemolýzu (rozklad červených krviniek), a preto sa hodí nielen na pokožku ale aj na sliznicu. Na potlačenie cytotoxicity (poškodzovanie ľudských a zvieracích buniek) sú nanočastice potiahnuté tenkou vrstvičkou potravinárskeho polysacharidu, ktorá ale neznižuje účinnosť. Disperzia je stéricky stabilizovaná.

 

Odporúčania

Uchovávajte v tme a chráňte pred mrazom! Koloidné Ag by nemalo prísť do styku s kovom.

Spotrebujte najlepšie do 3 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale.

Nemali by používať osoby s preukázanou kontaktnou alergiou na striebro.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 6.1.2023
Dlhodobo používam
5
ŠS Avatar autora | 1.4.2020
Vaše produkty odoberám už niekoľko rokov a som s nimi veľmi spokojný, nie len ja ale všetci, ktorým som odporučil vaše výrobky. Ďakujem a prajem veľa spokojných zákazníkov.
5
FL Avatar autora | 15.3.2020
Vaše produkty odoberám už niekoľko rokov a som s nimi nadmieru spokojný. Popis ich výroby, zloženia a účinkov je podrobný, zrozumiteľný a prehľadný. Ďakujem

Kinetfyz - pohyb a fyzioterapia - je rodinná firma. Sídli v regióne Južné Valašsko v malebnom kraji Bielych Karpát na pomedzí Českej republiky a Slovenska. Predmetom podnikania v počiatkoch boli iba vzdelávacie a poradenské služby v oblasti fyzioterapie a športu, ale od roku 2015 firma začala prevádzkovať aj notifikovanú kozmetickú výrobu na báze koloidného a iónového striebra. V roku 2022 vyšla na trh s novou obchodnou značkou prírodnej kozmetiky ArgenaSilver® pre zdravý životný štýl.

Objednávky a maloobchodný predaj zaisťuje online na stránkach www.argenasilver.com

Nájdete nás na Mapy Google 

Porovnanie cien tovaru Navštívte Argena.sk v ShopMania