Značka: Kinetfyz

Koloidné striebro ARGENA balenie 500 ml

€13
Skladom
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Kategória: Kolekcia produktov Kinetfyz
Záruka: 1 mes

Špecifikácia produktu ARGENA

Koloidné striebro ARGENA je účinný, veľmi šetrný a takmer netoxický prírodný kozmetický prostriedok určený na vonkajšie časti tela, predovšetkým v okolí porušenej pokožky a všade tam, kde by mohlo dôjsť ku kontaktu a prieniku do krvného obehu.

Z toho dôvodu má produkt významne znížený obsah katiónov striebra menej ako 10%. Mimoriadnou výhodou nižšieho počtu kladne nabitých častíc Ag⁺ je väčšia šetrnosť voči bunkám tela.

Produkt Argena má zvýšený obsah strieborných nanočastíc Ag 35 ±5 ppm (mg/l). Aktívnou ingredienciou a súčasťou zloženia sú najmä samotné nanočastice striebra, ktoré sú efektívne hlavne svojou veľkou plochou pôsobenia a prirodzene dopĺňajú určenie produktu na ochranu a očiste o antibakteriálne a regeneračné účinky.

 

Odporúčania

Uchovávajte v tme a chráňte pred mrazom! Koloidné striebro by nemalo prísť do styku s kovom.

Spotrebujte do 1 mesiaca od dátumu výroby.

Nemali by používať osoby s preukázanou kontaktnou alergiou na striebro.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
LH Avatar autora | 4.8.2022
Poúžívame už dlho tieto produkty skoro na všetko a nedám na ne dopustiť či už pre deti alebo zvieratká je to top zázrak❣️
5
ON Avatar autora | 3.2.2021
S oboma produktami som nadmieru spokojná.Teba skúsiť.

Kinetfyz - pohyb a fyzioterapia - je rodinná firma. Sídli v regióne Južné Valašsko v malebnom kraji Bielych Karpát na pomedzí Českej republiky a Slovenska. Predmetom podnikania v počiatkoch boli iba vzdelávacie a poradenské služby v oblasti fyzioterapie a športu, ale od roku 2015 firma začala prevádzkovať aj notifikovanú kozmetickú výrobu na báze koloidného a iónového striebra. V roku 2022 vyšla na trh s novou obchodnou značkou prírodnej kozmetiky ArgenaSilver® pre zdravý životný štýl.

Objednávky a maloobchodný predaj zaisťuje online na stránkach www.argenasilver.com

Nájdete nás na Mapy Google 

Porovnanie cien tovaru Navštívte Argena.sk v ShopMania