UPGRADE STRÁNOK ESHOPU A ROZŠÍRENIE PONUKY O NOVÝ PRODUKT

Pre rok 2017 sme pripravili kozmetické úpravy predajného eshopu, ktoré sľubujú príjemnejšie prostredie a prehľadné nakupovanie. Niektoré články, na ktoré ste možno boli zvyknutí síce vypadli, ale zato sa už môžete tešiť na novú podobu spriazneného blogu s rozšíreným obsahom a aktuálnymi informáciami zo sveta nanobiotechnológie.

 

Dôležitou novinkou je rozhodne zmena názvov niektorých našich výrobkov:

Pôvodný produkt Argena EX teraz nesie označenie Koloidné striebro UNIVERSAL. Zachováva si pôvodné zloženie aj koncentráciu nanočastíc 30 ppm a ďalšie vlastnosti. Z organizačných a obchodných dôvodov sme skrátili dobu spotreby na 3 mesiace.

Pôvodný produkt Argena IN označujeme novo Iónové striebro IONT, kedy z ponuky vypadli varianty s vyššou koncentráciou ako 10 ppm. Odporúčaná doba spotreby zostáva 6 mesiacov.

A nováčikom v ponuke je koloidné striebro s jediným preferenčným parametrom: šetrnejšie k bunkám tela. Táto úprava v dôsledku nepatrne znižuje intenzitu pôsobenia a skracuje dobu spotreby na 1 mesiac. Nový produkt sme sa rozhodli pomenovať s istou dávkou nostalgie a vďačnosti: Koloidné striebro ARGENA.

 

Súčasný produkt ARGENA iba dopĺňa logický rad:

- podľa stupňa intenzity pôsobenia zostupne 1. IONT, 2. UNIVERSAL, 3. ARGENA,

- podľa stupňa toxicity vzostupne 1. ARGENA, 2. UNIVERSAL, 3. IONT.

 

Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia!

Porovnanie cien tovaru Navštívte Argena.sk v ShopMania