UPGRADE STRÁNOK ESHOPU A ROZŠÍRENIE PONUKY O NOVÝ PRODUKT

Pre rok 2017 sme pripravili kozmetické úpravy predajného eshopu, ktoré sľubujú príjemnejšie prostredie a prehľadné nakupovanie. Niektoré články, na ktoré ste možno boli zvyknutí síce vypadli, ale zato sa už môžete tešiť na novú podobu spriazneného blogu s rozšíreným obsahom a aktuálnymi informáciami zo sveta nanobiotechnológie.

 

Dôležitou novinkou je rozhodne zmena názvov niektorých našich výrobkov:

Pôvodný produkt Argena EX teraz nesie označenie Koloidné striebro UNIVERSAL. Zachováva si pôvodné zloženie aj koncentráciu nanočastíc 30 ppm a ďalšie vlastnosti. Z organizačných a obchodných dôvodov sme skrátili dobu spotreby na 3 mesiace.

Pôvodný produkt Argena IN označujeme novo Iónové striebro IONT, kedy z ponuky vypadli varianty s vyššou koncentráciou ako 10 ppm. Odporúčaná doba spotreby zostáva 6 mesiacov.

A nováčikom v ponuke je koloidné striebro s jediným preferenčným parametrom: šetrnejšie k bunkám tela. Táto úprava v dôsledku nepatrne znižuje intenzitu pôsobenia a skracuje dobu spotreby na 1 mesiac. Nový produkt sme sa rozhodli pomenovať s istou dávkou nostalgie a vďačnosti: Koloidné striebro ARGENA.

 

Súčasný produkt ARGENA iba dopĺňa logický rad:

- podľa stupňa intenzity pôsobenia zostupne 1. IONT, 2. UNIVERSAL, 3. ARGENA,

- podľa stupňa toxicity vzostupne 1. ARGENA, 2. UNIVERSAL, 3. IONT.

 

Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia!

Porovnanie cien tovaru Navštívte Argena.sk v ShopMania

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie