Značka: Kinetfyz

Koloidné striebro ARGENA balenie 250 ml

€9
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Kategória: Kolekcia produktov Kinetfyz
Záruka: 1 mes

Špecifikácia produktu ARGENA

Koloidné striebro ARGENA je účinný, veľmi šetrný a takmer netoxický prírodný kozmetický prostriedok určený na vonkajšie časti tela, predovšetkým v okolí porušenej pokožky a všade tam, kde by mohlo dôjsť ku kontaktu a prieniku do krvného obehu.

Z toho dôvodu má produkt významne znížený obsah katiónov striebra menej ako 10%. Mimoriadnou výhodou nižšieho počtu kladne nabitých častíc Ag⁺ je väčšia šetrnosť voči bunkám tela.

Produkt Argena má zvýšený obsah strieborných nanočastíc Ag 35 ±5 ppm (mg/l). Aktívnou ingredienciou a súčasťou zloženia sú najmä samotné nanočastice striebra, ktoré sú efektívne hlavne svojou veľkou plochou pôsobenia a prirodzene dopĺňajú určenie produktu na ochranu a očiste o antibakteriálne a regeneračné účinky.

 

Odporúčania

Uchovávajte v tme a chráňte pred mrazom! Koloidné striebro by nemalo prísť do styku s kovom.

Spotrebujte do 1 mesiaca od dátumu výroby.

Nemali by používať osoby s preukázanou kontaktnou alergiou na striebro.

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ŠS Avatar autora | 17.2.2022
Na bolesť v krku účinkuje, podľa predpokladu, veľmi rychlo.
4
Avatar autora | 16.2.2018
Zafungovalo mi a kúru som podľa rady zakončil bryndzou :-)

Kinetfyz - pohyb a fyzioterapia - je rodinná firma. Sídli v regióne Južné Valašsko v malebnom kraji Bielych Karpát na pomedzí Českej republiky a Slovenska. Predmetom podnikania v počiatkoch boli iba vzdelávacie a poradenské služby v oblasti fyzioterapie a športu, ale od roku 2015 firma začala prevádzkovať aj notifikovanú kozmetickú výrobu na báze koloidného a iónového striebra. V roku 2022 vyšla na trh s novou obchodnou značkou prírodnej kozmetiky ArgenaSilver® pre zdravý životný štýl.

Objednávky a maloobchodný predaj zaisťuje online na stránkach www.argenasilver.com

Nájdete nás na Mapy Google 

Porovnanie cien tovaru Navštívte Argena.sk v ShopMania